ترفندها

دستورالعمل های تابستانی که می خواهید امتحان کنید

آیا شخص دیگری در مورد دسرهای تابستانی ضعفی دارد؟ ما مجموعه ای از بهترین دسرهای میوه ای را که دوست دارید مزه کنید ، جمع آوری کردیم.
سیب ، انگور ، توت فرنگی ، آناناس ، هندوانه و هلو در فصل همه روزهای تابستان را بسیار لذت بخش تر می کند. می توانید دسرهای خوشمزه زیادی با میوه درست کنید. از هندوانه ، آب و ژله استفاده کنید. تفاله هندوانه را بردارید ، آب را در پوست هندوانه بریزید ، ژله را اضافه کنید ، مخلوط کنید و آن را به مدت 4 ساعت در یخچال قرار دهید. این یک درمان عالی برای یک مهمانی تابستانی است! آیا می دانید چگونه بستنی کامل درست کنید؟ این آسان است ، برای آن به خرس های چسبناک ، آب میوه و ژلاتین نیاز دارید. آیا می خواهید بهترین نوشیدنی خنک کننده تابستانی را امتحان کنید؟ شما به آب نبات ، تکه های یخ ، شربت آبی و نوشابه نیاز دارید. همه مواد را مخلوط کرده و از مهمانی تابستانی خود لذت ببرید!

TIMESTAMPS:
00:01 کرم های ژله ای خانگی
01:30 دستور مارمالاد هندوانه
03:42 چگونه یک آبنبات چوبی غول پیکر بسازیم
05:46 دستور تهیه بستنی هندوانه
07:32 هک های جالب ژله
09:41 موز پوشیده از شکلات
11:05 ز
این ویدئو به منظور سرگرمی تهیه شده است. ما هیچ گونه ضمانتی در مورد کامل بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان نمی دهیم. هرگونه اقدامی که بر اساس اطلاعات موجود در این ویدئو انجام دهید کاملاً با مسئولیت خود شما است و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارده و زیان آن نخواهیم داشت. در صورت برنامه ریزی برای تکرار ، مسئولیت بیننده این است که از قضاوت ، مراقبت و اقدامات احتیاطی استفاده کند.

ویدئوی زیر ممکن است فعالیتی را که بازیگران ما در محیط کنترل شده انجام می دهند نشان دهد- لطفاً اگر قصد تکرار دارید از قضاوت ، مراقبت و احتیاط استفاده کنید.

همه نام محصولات و شرکت های نشان داده شده در ویدیو علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده دارندگان مربوطه است. استفاده از آنها به هیچ وجه وابستگی یا تأیید آنها را نشان نمی دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا