سبک زندگیسلامتی

بیماران قلبی اثر Covid-19 را بیشتر احساس می کنند

بوسه. دکتر. Sidika Altop ؛ وی خاطرنشان کرد: افرادی که دارای مشکلات پزشکی زمینه ای مانند فشار خون بالا ، بیماری های قلبی عروقی یا دیابت و افراد مسن هستند ویروس کرونا را با شدت بیشتری عبور می دهند.

بوسه. دکتر. Sidika Altop ؛ وی خاطرنشان کرد: افرادی که دارای مشکلات پزشکی زمینه ای مانند فشار خون بالا ، بیماری های قلبی عروقی یا دیابت و افراد مسن هستند ویروس کرونا را با شدت بیشتری عبور می دهند.

هر روز اطلاعات جدیدی در مورد ویروس کرونا ظاهر می شود. مطالعات نشان داده است که بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا می شوند ، بار ویروسی بالایی دارند و ویروس را برای مدت طولانی احساس می کنند. مشاهده شد که قطع مصرف داروهای بیماران فشار خون خطر عفونت را کاهش نمی دهد و افزایش بیماری های قلبی به دلیل فشار خون بالا در افرادی که از دارو استفاده نمی کردند مشاهده شد. با اشاره به اینکه عفونت ویروس کرونا در بیماری های قلبی عروقی تأثیر دارد ، متخصص بیماری های قلب و عروق دکتر Sıdıka Altop اطلاعات مهمی در رابطه با ویروس کرونا و بیماری های قلبی ارائه داد.

بیماران تنشی نیز در معرض خطر هستند
با بیان اینکه عفونت ویروس کرونا خطر مرگ را در حضور بیماری های قلبی عروقی افزایش می دهد ، Op. دکتر. Sıdıka Altop گفت ، “از آنجا که ویروس کرونا ویروس می تواند به طور مستقیم بر روی سیستم قلبی عروقی تأثیر بگذارد ، وجود بیماری های قلبی عروقی عفونت ویروس کرونا را تسهیل می کند. نتیجه ممکن است در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی آلوده به ویروس ضعیف باشد. ادامه استفاده از داروهای فشار خون که در درمان فشار خون بالا استفاده می شود ، ورود ویروس به سلول را تسهیل می کند. او گفت.

آلتوپ با بیان اینکه مهمترین ویژگی ترسناک ویروس کرونا این است که در موارد پرخطر باعث نارسایی تنفسی می شود و در برخی موارد به طور مستقیم بر گردش خون تأثیر می گذارد ، اظهار داشت: عفونت ویروس کرونا باعث افزایش خطر ابتلا به مرگ در حضور فشار خون بالا و بیماری های قلبی. دکتر. آلتوپ اظهار داشت که عفونت ویروس کرونا ، مانند سایر عفونت ها ، می تواند باعث سپسیس و مشکلات جدی بالینی شود.

جراح قلب و عروق دکتر دکتر. Sıdıka Altop ، “تب عفونت کرونا ویروس ، لرز ، سرفه ، دشواری در تنفس ، تنگی نفس ، خستگی ، درد عضلات و مفاصل ، سردرد ، از دست دادن بویایی و چشایی ، گلو درد ، گرفتگی بینی ، ترشح ، تهوع ، استفراغ ، اسهال ، خون فشار خود را در بیمارانی با علائمی شبیه جامعه نشان می دهد. ” ارزیابی خود را انجام داد

غذاهای دوستانه قلب را انتخاب کنید
دکتر با بیان اینکه بیماران قلبی باید رژیم غذایی خود را با غذاهای سالم تنظیم کنند ، دکتر Sıdıka Altop گفت که آنها باید غذاهای دوستدار قلب مانند سبزیجات ، میوه ها ، غذاهای غلات سبوس دار ، شیر کم و کم چرب و لبنیات و غذاهای غنی از ماهی را مصرف کنند. با تأکید بر اینکه برای فعال نگه داشتن بدن و ذهن ، باید سرگرمی های جدیدی را به دست آورد یا در هنگام ماندن در خانه باید کاری انجام داد. آلتوپ در مورد غذا و زندگی اجتماعی موارد زیر را گفت: “محدود کردن استفاده از نمک و چربی اشباع به کاهش فشار خون کمک می کند. نوشیدنی های حاوی کافئین و الکل نیز فشار خون را افزایش می دهد. پرهیز از نوشیدنی های حاوی مقدار کافی کافئین و الکل ، ورزش و ترک سیگار این خطرات را کاهش می دهد. برای خلاص شدن از احساس تنهایی ناشی از فاصله اجتماعی و انزوا ، ارتباط با محیط نزدیک نباید از طریق روش هایی مانند چت تصویری قطع شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا