ترفندها

CHILD YOU در مقابل بزرگسال شما موقعیت های خنده دار و هک های جالب

سلام به همگی! در این ویدئو ، ما موقعیت های سرگرم کننده و قابل مقایسه ای را جمع آوری کرده ایم که از تماشای آنها لذت خواهید برد ؛) علاوه بر این ، هک های ارزشمند جدیدی را یاد خواهید گرفت که می تواند روز شما را نجات دهد! یادتان هست چند بار در کودکی هنگام بازی در زمین بازی زمین می خوردید و لباس های خود را پاره می کردید؟ و چند بار والدین شما عصبانی شده اند از زمانی که لباس های خود را خراب کرده اید؟ اگر فقط یک هک با نوار چسب می دانستید که می تواند این مشکل را حل کند ? آیا خودتان را در کودکی به خاطر دارید؟ آیا خوردن غذا برای شما مشکل بزرگی بود؟ والدین احتمالاً از روشهای غیرمعمول برای حفظ آرامش و واداشتن به غذاهایی که پخته اند استفاده کرده اند. وقتی شما بزرگسال هستید ، می توانید غذا بخورید و بیشتر هر کاری را که می خواهید انجام دهید. و در اینجا نسخه من از یک فرد بزرگسال در ساعت 03:34 است که خیلی تنبل است و نمی تواند برای خود لیوان نوشابه بیاورد. بسته نوشابه های من کجاست؟ برای دیدن لحظات سرگرم کننده و ناخوشایند زندگی به تماشا ادامه دهید! آیا می توانید با هر یک از این شرایط ارتباط برقرار کنید؟ در نظرات زیر به اشتراک بگذارید؛)

TIMESTAMPS:
00:43 – Lifehack برای افراد کوتاه قد
02:04 – چگونه بفهمیم لباس ها بدون امتحان کردن به شما می آیند یا خیر
05:35 – راز بزرگ عکس اینستاگرام فاش شد
07:27 – آموزش نان ساده

این ویدئو به منظور سرگرمی تهیه شده است. ما هیچ گونه ضمانتی در مورد کامل بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان نمی دهیم. هرگونه اقدامی که بر اساس اطلاعات موجود در این ویدئو انجام دهید کاملاً با مسئولیت خود شما است و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارده و زیان آن نخواهیم داشت. در صورت برنامه ریزی برای تکرار ، مسئولیت بیننده این است که از قضاوت ، مراقبت و اقدامات احتیاطی استفاده کند.

ویدئوی زیر ممکن است فعالیتی را که بازیگران ما در محیط کنترل شده انجام می دهند نشان دهد- لطفاً اگر قصد تکرار دارید از قضاوت ، مراقبت و احتیاط استفاده کنید.

همه نام محصولات و شرکت های نشان داده شده در ویدیو علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده دارندگان مربوطه است. استفاده از آنها به هیچ وجه وابستگی یا تأیید آنها را نشان نمی دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا