زیبایی و مدلینگسبک زندگی

5 روش برای کمک به تناسب اندام شما در تابستان

متخصص تغذیه و رژیم غذایی Dyt. Selva Oturakçıibogil نکاتی را بیان کرد که به شما کمک می کند تا با تغییر برخی از عادات ساده در فرم بدن خود قرار بگیرید.

با شروع فصل دریا آیا اضافه وزن اضافه شده در زمستان برای شما مشکلی ایجاد می کند؟ اگر همیشه برای تنقلات در خانه هستید و نمی توانید جلوی غذا خوردن را بگیرید ، وقت آن است که عادت های خود را تغییر دهید. متخصص تغذیه و رژیم غذایی بیمارستان Medline آدانا. Selva Oturakçıibogil توجه خود را به این نکته جلب کرد که افراد با این فکر که می توانند در عرض 1-2 هفته وزن اضافی خود را از دست بدهند ، به رژیم ها و داروها می روند و نکاتی را برای کمک به آنها در فرم بدون پوشیدن بدن به این روش ، فقط با تغییر دادن ، بیان کرد. برخی از عادات ساده

 1. بیشتر خام
  شاید به دلیل اوقات ، ما همیشه باید به جایی برسیم ، بنابراین بیشتر ما عادت داریم که غذای خود را سریع بخوریم. با این حال ، تحقیقات علمی به ما نشان می دهد که سیگنال های اشباع تنها 20 دقیقه پس از اولین گزش به مغز می روند. غذاهایی که فقط در عرض 5-10 دقیقه به سرعت خورده می شوند ، بعضی اوقات حتی روی پاهایشان است و خوب جویده نمی شوند ، باعث سوiهاضمه و نفخ معده می شوند. علاوه بر این ، وقتی فست فود خورده می شود ، ما تمام روز را به دنبال یک میان وعده می گذرانیم و از غذا ناراضی هستیم ، زیرا شما چیز زیادی در مورد طعم غذا نمی دانید. با این وجود ، برای سلامت دستگاه گوارش و کنترل وزن ، مهم است که در طول غذا بهتر و بیشتر جویده شود ، و هنگامی که احساس سیری احساس می شود ، دست از غذا خوردن بردارید.
 1. پرش از وعده های غذایی
  میان وعده ها نیز هنگام رسیدن به فرم با کاهش وزن در یک رژیم غذایی عادی مهم هستند. به همین دلیل ، فراموش نکنید که یک میان وعده در خانه ، محل کار ، در کیف خود داشته باشید ، به طور خلاصه در همه جا ، با مصرف یک کاسه کوچک ماست ، 4-5 عدد گردو یا بادام یا 1 میوه (ممکن است یک سیب باشد) تا تعادل برقرار شود. قند خون شما میان وعده هایی که از این طریق درست می کنید ، شما را سیر نگه می دارد و باعث می شود در وعده های دیگر کمتر بخورید.
 1. آب خود را رنگ کنید
  تابستان یا زمستان ، آب برای موجودات زنده در تمام فصول حیاتی است. در حالی که مصرف آب در تابستان در هوای گرم و مرطوب افزایش می یابد ، ما همچنین مایعات و مواد معدنی زیادی را از طریق تعریق از دست می دهیم. در حالی که برای جلوگیری از این وضعیت مصرف حداقل 2 و نیم لیتر آب در روز ضروری است ، افزودن برش های میوه منجمد و 1 بطری آب معدنی ساده به 1 لیتر از این میزان از بین رفتن مواد معدنی روزانه را برطرف کرده و به افزایش مصرف آب کمک می کند.

حرکت کنید

 1. حرکت کنید
  حالا با فرا رسیدن روزهای آفتابی ، هوا بهتر شد و دیگر جایی برای بهانه گیری وجود نداشت. اکنون زمان حمایت از تغذیه مناسب با ورزش یا ورزش است تا نتیجه ای سریع برای کاهش وزن و رسیدن به فرم بدست آورید. 30 تا 40 دقیقه حرکت روزانه یا 150 دقیقه در هفته باعث زنده ماندن و تناسب اندام شما می شود و در عین حال کاهش وزن را نیز ممکن می کند.

هفته ای 1 بار وزن

 1. هفته ای 1 بار وزن
  مردم می خواهند نتایج کاری را که برای آن کار می کنند ببینند. اما هر روز وزن کردن ؛ حتی اندازه گیری وزن خود با یک ترتیب قبل از غذا ، بعد از غذا ، قبل از توالت ، بعد از توالت نتیجه واقعی را به شما نمی دهد ، ممکن است شما را گمراه کند. زیرا وزن بدن در طول روز بسیار متغیر و غیرقابل اعتماد است. به همین دلیل دقیق ترین مقیاسی که دریافت خواهید کرد معیاری است که فقط در صبح آن روز با تعیین 1 روز در هفته خواهید گرفت. با این حال ، برای این منظور ، باید با حداقل لباس ممکن و بعد از رفتن به توالت ، توزین شوید.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا