مجله ویدیوها

چگونه والدین خوبی باشیم؟ بهترین هک والدین برای هر روز

وقتی این نکات و ترفندهای هوشمند را بدانید ، والدین آسان است
سلام والدین مکار! برای بخش عظیمی از نکات و ترفندهای فرزندپروری که می توانید روزانه از آنها استفاده کنید ، آماده شوید. ما با بهترین کارها و کاردستی های تابستانی که می توانید در ساحل ، در کمپینگ یا حتی در حیاط خلوت خود استفاده کنید شروع می کنیم. بسیاری از ابزارها و دستگاه های مختلف را مشاهده خواهید کرد که می توانید از آنها استفاده کرده و زندگی خود را آسان کنید. آیا می دانستید وسایل زیادی برای استحمام بچه ها وجود دارد؟ سعی کنید همه آنها را بشمارید ؛) ما همچنین راه های زیادی را به شما نشان می دهیم که هرگز بچه های خود را گرسنه نگذارید ، حتی اگر وقت آشپزی ندارید ؛) ما دستور العمل های بسیار ساده ای را آماده کرده ایم که می توانید در عرض چند دقیقه تهیه کنید. با بستنی های شگفت انگیز ، کوکی ها ، ساندویچ ها ، دستور پیتزا و موارد دیگر همراه باشید! شما حتی طبخ رژ لب و مداد رنگی خوراکی را نیز یاد خواهید گرفت!

TIMESTAMPS:
00:23 – نحوه انتخاب مسواک برای فرزند خود
05:55 – اسباب بازی جالب DIY برای آرایشگران آینده
21:27 – چگونه کودکان خود را در زمستان سرگرم کنیم
39:10 – اگر فرزند شما عاشق نقاشی است این کار را امتحان کنید
50:25 – چگونه میان وعده ها را از فرزندان خود پنهان کنیم

این ویدئو به منظور سرگرمی تهیه شده است. ما هیچ گونه ضمانتی در مورد کامل بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان نمی دهیم. هرگونه اقدامی که بر اساس اطلاعات موجود در این ویدئو انجام دهید کاملاً با مسئولیت خود شما است و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارده و زیان آن نخواهیم داشت. در صورت برنامه ریزی برای تکرار ، مسئولیت بیننده این است که از قضاوت ، مراقبت و اقدامات احتیاطی استفاده کند.

ویدئوی زیر ممکن است فعالیتی را که بازیگران ما در محیط کنترل شده انجام می دهند نشان دهد- لطفاً اگر قصد تکرار دارید از قضاوت ، مراقبت و احتیاط استفاده کنید.

همه نام محصولات و شرکت های نشان داده شده در ویدیو علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده دارندگان مربوطه است. استفاده از آنها به هیچ وجه وابستگی یا تأیید آنها را نشان نمی دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا