فناوری

خلاصه مکالمات هوش مصنوعی از میتسوبیشی

میتسوبیشی فناوری هوش مصنوعی را توسعه داده است که به طور خودکار مکالمات گفتاری را به طور دقیق خلاصه می کند.

بسیاری از بخشها از فناوریهای هوش مصنوعی که در سالهای اخیر به طور قابل توجهی توسعه یافته اند ، بهره مند می شوند.

میتسوبیشی فناوری را توسعه داده است که به طور خودکار مکالمات گفتاری را به طور دقیق خلاصه می کند و کارکنان مرکز تماس را آسان تر می کند.

طبق بیانیه ارائه شده توسط میتسوبیشی الکتریک ، این سیستم که یک فناوری خلاصه تماس مبتنی است ، طبق آزمایشات اولیه در مرکز تماس این شرکت ، مدت زمانی را که برای کارکنان برای تهیه گزارش تماس لازم است ، تقریباً به نصف کاهش می دهد.

تماس های مرکز تماس معمولاً با فناوری تشخیص گفتار سنتی ضبط می شود. از آنجا که این ضبط ها اغلب حاوی کلمات نامفهوم یا گفتار جدا از هم هستند ، نمی توان آنها را به طور دقیق به سوابق مکتوب تبدیل کرد

در عمق آنالیز گفتگوها
فناوری جدید میتسوبیشی الکتریک برای تعیین دقیق معانی ، از جمله محاوره پردازی و مترادف ، زمینه های مکالمه را می آموزد.

با استفاده از داده های گزارشات گذشته ، مکالمات خراب ، اشتباهات دستوری و تنظیمات برگزیده کلمات را جمع آوری می کند و جملات کامل و طبیعی ایجاد می کند.

در حال آماده سازی خلاصه
سپس وی مشابه ترین و کوتاه ترین جملات را از گزارش های گذشته که کارمندان بر روی آنها ویرایش کرده اند استخراج می کند و در آخر خلاصه کارنامه مکتوب را تکمیل می کند.

فناوری جدید میتسوبیشی الکتریک حجم متن ژاپنی را بسیار کاهش می دهد ، در حالی که تقریباً 90 درصد متن (حدود 30 درصد در فناوری سنتی) را قابل استفاده می کند.

به این ترتیب ، زمان کارمندان مرکز تماس برای تهیه گزارشات خود به صورت دستی به نصف کاهش می یابد.

هوش مصنوعی موسوم به Maisart از تاریخ تماس ها و گزارش های تاریخی برای ایجاد سوابق مکتوب می آموزد و مشابه ترین و کوتاه ترین جملات را از گزارش های تاریخی که به صورت دستی تهیه شده اند می یابد و از جمله های خلاصه شده طبیعی ضبط های کوتاه ایجاد می کند.

میتسوبیشی الکتریک از مارس 2021 ارزیابی مرکز فناوری خود را با آزمایش های آزمایشی همچنان ادامه می دهد.

ممکن است علاقه مند باشید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا