موبایل
موضوعات داغ

بررسی ویدئوی گوشی موبایل وان پلاس 8

موبایل

یکی دیگر از عزیمت از نگاه تلفنهای OnePlus گذشته ، سوئیچ به صفحه خمیده در OnePlus 8 است که در آن لبه های صفحه نمایش در قسمت های بالای طرفین گوشی پیچیده می شوند. مطمئناً ظاهری جالب برای این گوشی به وجود آورده و باعث می شود وان پلاس 8 از تلفن هایی با صفحه های مسطح و لبه های گرد که به نظر می رسد با فرکانس هشداردهنده از دست من خارج می شوند ، راحت تر باشد. متأسفانه ، لبه های خمیده نیز می توانید سهولت بر روی بخشی از صفحه OnePlus 8 ضربه بزنید وقتی تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که گوشی را نگه دارید یا انتخاب کنید. بیش از یک برنامه را راه اندازی کرده ام که هیچ برنامه ای برای ضربه زدن در زمان خود با تلفن نداشته ام.

برای تلفنی با چنین صفحه بزرگ ، OnePlus 8 حداقل در عرض آن فضای زیادی را اشغال نمی کند. در 6.3 2. 2.9 0. 0.31 اینچ ، تلفن OnePlus بلندتر از آیفون 11 (5.94 x 2.98 x 0.33 اینچ) و Galaxy S20 (5.9 x 3 x 0.31 اینچ) است ، هرچند چندان هم گسترده نیست. با ضخامت 8 میلی متر ، OnePlus 8 نیز نسبت به آیفون 11 اپل نسبتاً نازک تر است ، بنابراین شما در کشیدن دستگاه OnePlus به جیب حداقل مشکل خواهید داشت. در 6.3 اونس ، سبک تر از آیفون 11 است ، هر چند به اندازه S7 5.7 اونسی سبک نیست.

جایی که OnePlus سامسونگ را شکست داده ، شامل گزینه های رنگی است. جدیدترین تلفن های سامسونگ از برخی طرح های رنگی بسیار مرسوم استفاده می کنند ، اما OnePlus 8 با انتخاب بین رنگ خنک Glacial Green و تغییر مسیر Interstellar Glow ، موارد را با هم مخلوط می کند. رنگ دوم را مرور کردم و قدردانی کردم که چگونه قسمت پشتی Gorilla Glass از OnePlus 8 از رنگهای بنفش خنک در بالای گوشی تا صورتی گرم در انتهای آن قرار گرفت – اثری که برخلاف آسمان در غروب آفتاب نیست. غروب معمولی شما احتمالاً اثر انگشت و لکه های بسیاری از پشت OnePlus 8 را انتخاب می کند.

بررسی OnePlus 8 (اعتبار تصویر: راهنمای تام)
وان پلاس به جای ضرب و شتم دوربین ضربتی مربعی که این روزها در تلفن های پرچمدار معمول شده است ، سه لنز عقب را در یک آرایه عمودی پایین مرکز فوقانی تلفن قرار می دهد. من وقتی گوشی را در حالت افقی نگه می دارم ، انگشت خود را روی دوربین OnePlus 8 قرار می دهم. لنزها از پشت تلفن به طرز چشمگیری بیرون می روند.

OnePlus بیشتر این واقعیت را بیان کرده است که OnePlus 8 Pro اولین گوشی های خود است که دارای رتبه IP است (IP68 دقیق است ، این بدان معنی است که می توان در 5 فوت آب به مدت 30 دقیقه و بدون آسیب در زیر آب فرو رفت). چنین مشخصی در OnePlus 8 وجود ندارد ، حداقل در نسخه قفل نشده من از آن استفاده نمی کنم. (نسخه های حامل تلفن ممکن است داستانی متفاوت باشد.) این کمی ضربه گیر است که باید این آرامش را فدای کمترین قیمت پرچمداران جدید OnePlus کنید.

بررسی OnePlus 8: نمایش
اگر مبلغ 899 دلار OnePlus 8 Pro را پرداخت کنید ، می توانید از صفحه ای با نرخ تازه سازی 120 هرتز لذت ببرید. با این حال ، کاربران OnePlus 8 باید با نرخ تازه سازی 90 هرتز – که البته به نظر می رسد سریع تر از نرخ 60Hz است که در اکثر تلفن ها این روزها مشاهده می شود ، باشد.

من صادقانه فکر نمی کنم که این مورد بین دو نسخه OnePlus 8 بین تبادل نظر باشد. بله ، مدل Pro دارای پیمایش نرم تر است و دارای حالت MEMC برای ارتقاء ویدیوهای Netflix و YouTube با 120 فریم در ثانیه است. وقتی از Galaxy S20 Plus (با استفاده از سرعت تازه سازی آن با سرعت 120Hz روشن شده) در کنار صفحه نمایش 90PH OnePlus 8 ، چشمم را گشود ، چشم من را گشود. به عبارت دیگر ، OnePlus 8 به شما امکان می دهد از مزایای پیمایش سریعتر با قیمت کلی پایین تر لذت ببرید. و لازم نیست که از رزولوشن موجود در OnePlus 8 خود استفاده کنید تا از این ویژگی روشی که در تلفن های S20 سامسونگ انجام می دهید لذت ببرید.

بررسی OnePlus 8 (اعتبار تصویر: راهنمای تام)
با حداکثر روشنایی 1100 نیت ، صفحه AMOLED OnePlus 8 به اندازه کافی روشن است که در نور خورشید قابل مشاهده است. هنگامی که من برای عکاسی با تلفن به بیرون رفتم ، هرگز برای روشن شدن کنترل های صفحه نمایش OnePlus 8 ، مجبور نبودم از روشنایی (و باتری را سریعتر تخلیه کنید).

با تماشای تریلرهای No Time to Die و Cats در OnePlus 8 و Galaxy S20 Plus ، فکر می کردم OnePlus 8 در برابر تلفن گران قیمت سامسونگ در بخش رنگ مطابقت داشته باشد. رنگ ها در S20 Plus کمی پر جنب و جوش تر به نظر می رسند ، اما بازیگران دیگری نیز به رنگ آبی مایل به آبی داشتند ، به خصوص هنگامی که جیمز باند یا گربه های مختلف جلیکول در صحنه های تاریک تر فیلم های مربوط به خود در حال چرخش بودند.

بررسی OnePlus 8 (اعتبار تصویر: راهنمای تام)
شماره آزمون ما این نتیجه را می دهد. OnePlus 8 155.7٪ طیف رنگ sRGB را ثبت می کند ، که به اندازه نتیجه 222.4٪ S20 Plus نیست (هرچند که 113٪ آیفون 11 را شکست). اما رنگ ها در OnePlus 8 که دارای رتبه Delta-E 0.25 است ، در مقایسه با 0.36 برای Galaxy S20 Plus دقیق تر هستند. نمره صفر در این آزمون عالی است. شما در حال بدست آوردن یک نمایش عالی با OnePlus 8 هستید که رنگ را به خوبی ضبط می کند.

بررسی OnePlus 8: دوربین
تجارت بزرگتری که مالکان OnePlus 8 باید حداقل در مقایسه با OnePlus 8 Pro انجام دهند ، مربوط به دوربین ها است. در حالی که مدل Pro دارای چهار لنز ، هفتم است

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا